Autor: toimetaja

Narva Paemurru Spordikooli tulemused (03.06.2024.)

Kergejõustik

Kohtla-Järve linna lahtiste noorte kergejõustiku võistluste
18.05.2024, Jõhvi

PU18

2 koht    Andrei Kolotkov / 100 m jooks 11,76
1 koht    Andrei Kolotkov / kõrgus 1,50
1 koht    Andrei Kolotkov / kaugus 5,61
2 koht    Vjatšeslav Savolainen / kaugus 5,57
1 koht    Vjatšeslav Savolainen / kolmik 11,85

TU18

1 koht    Polina Dubik / 100 m jooks 12,57
1 koht    Polina Dubik / kaugus 4,86
1 koht    Polina Dubik / kolmik 10,75
3 koht    Juliana Korkiainen / kaugus 4,26
2 koht    Juliana Korkiainen / kolmik 10,35
1 koht    Karina Loginova / oda 500gr 21,48

Noorte heitjate seeriavõistlused I etapp
15.05.2024, Rakvere

Naised U18

3 koht    Ksenia Mazinskaja / vasaraheide 3 kg 32,69

Poisid U16

1 koht    Serafim Šemarin / vasarheide 4 kg 36,80

Mehed U18

1 koht    Sergei Belov / vasarheide 5 kg 45,82

Noorte heitjate seeriavõistlused III etapp
29.05.2024, Tallinn

Mehed U18

1 koht    Maksim Bolhakov / vasarheide 4 kg 51,27

Poisid U16

1 koht    Serafim Šemarin / vasarheide 4 kg 39,30

Iluvõimlemine

Narva Sirel 2024 iluvõimlemises
01.- 02.06.2024, Narva

Miniklass

sündinud 2016 grupp B

2 koht    Karina Pestova

Miniklass

sündinud 2015 grupp A

1 koht    Emilia Sharipova

sündinud 2015 grupp B

1 koht    Elina Goman
2 koht    Anastasia Žukova

Lasteklass

sündinud 2014 grupp A

1 koht    Taisija Rjabova

sündinud 2014 grupp B

1 koht    Polina Egorova
3 koht    Sofia Elkina

sündinud 2013 grupp A

1 koht    Zlata Lobina

sündinud 2013 grupp B

2 koht    Katrin Kalamees
3 koht    Kristina Ivanova

Noorteklass

sündinud 2012 grupp A

1 koht    Sofia Pavlova
2 koht    Alissa Jerjomina
3 koht    Anastassia Ivanova

sündinud 2012 grupp B

1 koht    Ilona Tihhomirova
3 koht    Maria Nikiforova

sündinud 2011 grupp A

1 koht    Anastassia Petristseva

sündinud 2011 grupp B

1 koht    Alevtina Mukhina
2 koht    Veronika Sabanejeva
3 koht    Alina Linjova

Juuniorklass

sündinud 2010 grupp A

2 koht    Karina Tsikaljova
3 koht    Polina Tsetsjotkina

sündinud 2010 grupp B

2 koht    Darja Sokovaja
3 koht    Arianna Belova

sündinud 2009 grupp A

2 koht    Darja Pavlova
3 koht    Karina Plotnikova

sündinud 2009 grupp B

2 koht    Jana Leshihhina
3 koht    Jana Jakovleva

Meistriklass

sündinud 2008 ja vanemad grupp A

1 koht    Niina Russu
2 koht    Darina Toropova
3 koht    Elizaveta Vassina

sündinud 2008 ja vanemad grupp B

1 koht    Lada Voskressenskaja
3 koht    Anna Bulavkina

INFO

Narva Spordikeskus. Rakvere tn.22d toimud:

Narva Sirel 2024 iluvõimlemises
01.-02.06.2024 kell 10.00

Narva Paemurru Spordikooli tulemused (27.05.2024.)

Jäähoki

Mälestusvõistlused V.Muratov Cup U10
19.05.2024 Kohtla-Järve

Narva PSK – II koht

Narva PSK – SK Viru Sputnik    6 : 2
Narva PSK – HC Everest    16 : 0
Narva PSK – HC Vipers    8 : 3

Finaalmäng

Narva PSK – SK Viru Sputnik    2 : 3

Lauatennis

Balti Noorte TOP10
25.-26.05.2024, Haapsalu

Naised

2 koht    Arina Litvinova

Iluvõimlemine

Kevadturniir 2024
25.05.2024, Sillamäe

Miniklass 2017s.a.
grupp B

1 koht    Appolinaria Rabotinskaja
2 koht    Nika Semenovich
3 koht    Emilia Geveller

Miniklass 2016s.a
grupp B

3 koht    Karina Pestova

Miniklass 2015s.a
grupp A

2 koht    Emilia Sharipova

Lasteklass 2014s.a
grupp A

1 koht    Taisija Rjabova

grupp B

1 koht    Polina Egorova

grupp C

3 koht    Liliana Erro

Lasteklass 2013s.a
grupp A

1 koht    Zlata Lobina

grupp B

2 koht    Katrin Kalamees
3 koht    Aleksandra Vokova

Noorteklass 2012s.a
grupp A

1 koht    Sofija Pavlova
2 koht    Anastassia Ivanova
3 koht    Alissa Jerjomina

grupp B

1 koht    Ilona Tihhomirova

Noorteklass 2011s.a.
grupp A

2 koht    Anastassia Petrištševa

Juuniorklass 2010s.a.
grupp A

1 koht    Karina Tsikaljova
2 koht    Julija Kokorina
3 koht    Polina Tsetsjotkina

grupp B

2 koht    Darja Sokovaja

Juuniorklass 2009s.a
grupp A

2 koht    Darja Pavlova

grupp B

2 koht    Jana Jakovleva

Meistriklass 2008 ja vanem
grupp A

1 koht    Niina Russu
2 koht    Darina Toropova
3 koht    Jelizaveta Vassina

Vaba jää

Uisutamine jääl:
teisipäevast reedeni kella 12.00-13.00
laupäeval, pühapäeval kella 12.00-13.00, 19.00-20.00.

– massuisutamise täiskasvanu pilet – 7,00 eurot
– massuisutamise alaealise ning pensionäri pilet – 3,00 eurot

INFO

Narva Jäähallis (Juuli,4) toimuvad:

jäähoki mängud

26.05.2024 kell 13:15 EN mängud U8

Narva PSK valge – Kajakas

26.05.2024 kell 13:45 EN mängud U8

Narva PSK must – Kajakas