Autor: toimetaja

Vaba jää

Uisutamine jääl:
teisipäevast reedeni kella 12.00-13.00
laupäeval, pühapäeval kella 12.00-13.00, 19.00-20.00.

– massuisutamise täiskasvanu pilet – 7,00 eurot
– massuisutamise alaealise ning pensionäri pilet – 3,00 eurot

 

INFO

Narva Jäähallis (Juuli,4) toimuvad:

jäähoki mängud

20.04.2024 kell 13:15 ENMV U14 Finaal I

Narva PSK – Tornaado Sinine

20.04.2024 kell 14:45 ENMV U14 Finaal II

Narva PSK – Tornaado Kollane

21.04.2024 kell 13:15 ENMV U14 Finaal I

Narva PSK – Panter Must


Narva Paemurru Spordikooli lahtised meistrivõistlused
laskmises (Fama 4)

18.-19.04.2024 kell 15.00

Narva Paemurru Spordikooli tulemused (15.04.2024.)

Jäähoki

Unibet Hokiliiga (finaalmäng)
13.04.2024 Narva

Narva PSK – Välk 494    7 : 1

Iluuisutamine

Olympic Spring Cup 2024
05.-07.04.2024 Tallinn

Pre-Young 2011-2012 Girls

1 koht    Karina Shilovskaya

Pre-Chicks C Boys

1 koht    Aleksandr Roop

Pre-Chicks C Girls

2 koht    Alisa Vinogradova

Laskmine

Eesti noorte C-klassi MV
12.-13.04.2024 Haapsalu

20l Õhupüstol Poisid

1 koht    Mark Rozanov / 172
3 koht    Aleks Pratkunas / 169

20l Õhupüss Tüdrukud

1 koht    Olesja Issatšenkova / 201,0
3 koht    Arina Jefimova / 192,7

Lauatennis

Eesti noorte TOP – 8 ( U11 “Minikadetid“ U19 „Juuniorid“)
13.04.2024, Aseri

U11 tüdrukud

südinud 2013 ja hiljem

1 koht    Anastassia Boglova

Poisid

südinud 2013 ja hiljem

2 koht    Marat Fjodorov
3 koht    Mihhail Lapšin

U19 tüdrukud

sündinud 2005 ja hiljem

1 koht    Arina Litvinova
2 koht    Maria Žavronkova

INFO

Narva Jäähallis (Juuli,4) toimuvad:

jäähoki mängud

13.04.2024 kell 16:30 Unibet Hokiliiga (viies finaalmäng)

Narva PSK – Välk 494

Narva Paemurru Spordikooli tulemused (08.04.2024.)

Jäähoki

Unibet Hokiliiga (finaalmängud)
06.04.2024 Tartu

Välk 494 – Narva PSK    6 : 5

07.04.2024 Tartu

Välk 494 – Narva PSK    2 : 10

Eesti noorte MV jäähokis U17
06.04.2024 Narva

Narva PSK – Panter    23 : 0

Eesti noorte MV jäähokis U14 Finaal II
06.04.2024 Narva

Narva PSK – Panter Punane    10 : 1

Iluuisutamine

Olympic Spring Cup 2024
05.-07.04.2024 Tallinn

Pre-Young 2011-2012 Girls

2 koht    Karina Shilovskaya

Pre-Young 2013 and younger Girls

3 koht    Diana Kravtšenko