Rubriik: Teated

Uisutamine jääl

Uuisutamine jääl
teisipäevast reedeni kella 12.00-13.00;
laupäev, pühapäev kella 12.00-13.00, 19.00-20.00.

INFO (16.05.2022.)

Narva Paemurru Spordikooli tulemused

Jäähoki

Eesti MV jaahokis B kl. (U18)

10.05.2022 Tallinn

Panter – Narva PSK    8 : 8

15.05.2022 Tallinn

Tornaado – Narva PSK    6 : 2

Laskmine

Eesti noorte MV – laskmine
14.-15.05.2022 Manniku

3x20l Standard Poisid

1 koht    Artjom Plotnikov / 565
3 koht    Kirill Rumjantsev / 541

3x20l Standard Tudrukud

1 koht    Anastassia Olewicz / 573

60l Lamades Poisid

1 koht    Kirill Rumjantsev / 597,4
2 koht    Artjom Plotnikov / 593,1

60l Lamades Tudrukud

1 koht    Anastassia Olewicz / 616,1

Vabapustol 30l. Poisid Voistkondlik

1 koht    Narva PSK/LSK I

Nikita Dargel / 234
Seva Dorofejev / 221
Vladislav Grigorjev / 199 // 654

2 koht    Narva PSK/LSK II

Oleg Poltev / 224
Ilja Soots / 204
Jevgeni Gerassimov / 203 // 631

3x20l Standard Poisid Voistkondlik

1 koht    Narva PSK/LSK

Artjom Plotnikov / 565
Kirill Rumjantsev / 541
Nikita Filenkov / 529 // 1635

3x20l Standard Tudrukud Voistkondlik

1 koht    Narva PSK/LSK I

Anastassia Olewicz / 573
Aleksandra Bojartsuk / 559
Jekaterina Issatsenkova / 541 // 1673 ENR

2 koht    Narva PSK/LSK II

Ksenia Ivanova / 558
Karina Smirnova / 553
Ksenia Nikitina / 544 // 1655

60l Lamades Poisid Voistkondlik

1 koht    Narva PSK/LSK

Kirill Rumjantsev / 597,4
Artjom Plotnikov / 593,1
Maksim Rumjantsev / 584,4 // 1774,9

60l Lamades Tudrukud Voistkondlik

1 koht    Narva PSK/LSK I

Anastassia Olewicz / 616,1
Aleksandra Bojartsuk / 589,1
Varvara Rogaten / 587,1 // 1792,3

3 koht    Narva PSK/LSK II

Ksenia Ivanova / 603,2
Karina Smirnova / 591,4
Ksenia Nikitina / 590,7 // 1785,3

30+30l Spordipustol Poisid Voistkondlik

2 koht    Narva PSK/LSK II

Oleg Poltev / 507
Ilja Soots / 496
Jevgeni Gerassimov / 494 // 1497

Poks

XXXXI rahvusvaheline Aleksandr Baranovi malestusturniir poksis
Maardu CUP- 2022
14.-15.05.2022 Maardu

U-15

1 koht    – 42 kg    Matvei Luskin
1 koht    – 50 kg    German Stankevicus
3 koht    – 60 kg    Dmitri Aleksandrov
1 koht    – 66 kg    Rostislav Dmitrijev

U-17

1 koht    – 52 kg    Artjom Zemljakov
1 koht    – 54 kg    Dmitri Safronov

U-40

1 koht    – 67 kg    Semjon Kamain
3 koht    +92 kg    Aleksandr Tsernov

Iluvoimlemine

Spring Trophy 2022
14.-15.05.2022 Vantaa, Soome

Juuniorklass 2008 s.a. grupp A

Niina Russu

1 koht / mitmevoistlus
1 koht / kurikad
2 koht / pall
3 koht / rongas

Meistriklass 2006 ja vanemad

Darja Bulavkina

2 koht / mitmevoistlus
1 koht / kurikad
3 koht / rongas

Anastassija Vassiljeva

5 koht / mitmevoistlus
2 koht / kurikad
3 koht / lint

Jelizaveta Vassina

6 koht / mitmevoistlus
3 koht / pall

Veronika Khomitskaya

9 koht / mitmevoistlus
2 koht / pall


 

INFO (09.05.2022.)

Narva Paemurru Spordikooli tulemused

Jäähoki

Eesti KV jäähokis E kl. Finaal I (U12-1)
26.04.2022 Tallinn

Vipers10 – Narva PSK10    2 : 1

Laskmine

Jüriöö KV
23.04.2022 Männiku

30l Lamades Poisid

2 koht    Jegor Jakovlev / 298,6

30l Lamades Tüdrukud

1 koht    Aleksandra Bojartšuk / 304,3

20l Õhupüss toelt Poisid

3 koht    Timur Kuznetsov / 206,7

20l Õhupüss toelt Tüdrukud

1 koht    Valerija Safronova / 209,3
2 koht    Arina Jefimova / 209,2

Heli Rassi 50. mälestusvõistlused
29.04.2022 Elva

20l Lamades toelt Poisid

2 koht    Kirill Mištšenko / 197,9
3 koht    Timur Kuznetsov / 195,8

20l Lamades toelt Tüdrukud

3 koht    Ksenija Budninsksja / 198,5

Elva lahtised MV
07.05.2022 Elva

60l Lamades Naisjuuniorid

2 koht    Ksenia Ivanova / 599,6
3 koht    Ksenia Nikitina / 599,5

30l Lamades Meesjuuniorid

2 koht    Kirill Mištšenko / 285

20l Lamades toelt Tüdrukud

1 koht    Valerija Safronova / 198,3
2 koht    Arina Jefimova / 194,6

3x20l Standard Naisjuuniorid

1 koht    Anastassia Olewicz / 565
3 koht    Jekaterina Issatšenkova / 562

3x20l Standard Meesjuuniorid

1 koht   Artjom Plotnikov / 552


 

INFO (02.05.2022.)

Narva Paemurru Spordikooli tulemused

Jäähoki

Eesti MV jäähokis B kl. (U18)
25.04.2022 Narva

Narva PSK – Panter    6 : 9

28.04.2022 Narva

Narva PSK – Tornaado    6 : 4

Eesti KV jäähokis F kl. (U10-2)
26.04.2022 Tallinn

Tornaado – Narva PSK    12 0 : 9
Tornaado – Narva PSK    13 2 : 11

Eesti KV jäähokis E kl. Finaal I (U12-1)
27.04.2022 Narva

Narva PSK10 – Vipers10    2 : 4
Narva PSK10 – Vipers11    4 : 0

Eesti KV jäähokis E kl. Finaal II (U12-1)
27.04.2022 Narva

Narva PSK11 – Vipers12    3 : 4

Iluuisutamine

Narva Spring 2022
30.04.2022 Narva

Chicks B

1 koht    Viktoria Gorodnichenko
2 koht    Mia Lysikova
3 koht    Maria Osina

Chicks C

1 koht    Arina Jerjomina
2 koht    Darja Bojartršuk
3 koht    Diana Vasilevskaya

Iluvõimlemine

Fouette clubi championships iluvõimlemises
29.04.2022, Narva

Miniklass
sündinud 2015.a grupp B

1 koht    Elina Goman
2 koht   Anna Asredinova
3 koht   Elvera Skrivel

sündinud 2014.a grupp B

1 koht   Polina Egorova
2 koht   Sofia Elkina
3 koht   Vassilissa Dikarjova

Lasteklass
sündinud 2013.a grupp A

1 koht   Zlata Lobina

sündinud 2013.a grupp B

1 koht   Katrin Kalamees
2 koht   Vasilissa Grudkina
3 koht   Maria Petristseva

sündinud 2012.a grupp A

1 koht   Sofija Pavlova
2 koht   Alisa Jerjomina
3 koht   Anastassia Ivanova

sündinud 2012.a grupp B

1 koht   Snezana Sapovalova
2 koht   Ilona Tihhomirova
3 koht   Anzelika Pravikova

Noorteklass
sündinud 2011.a grupp A

1 koht   Anastassia Petrištševa

sündinud 2011.a grupp B

1 koht   Alevtina Muhhina
2 koht   Sofija Sabanova
3 koht   Veronika Sabanejeva

sündinud 2010.a grupp A

1 koht   Karina Tsikaljova
2 koht   Milana Baikova
3 koht   Julija Kokorina

sündinud 2010.a grupp B

1 koht   Polina Tsetsjotkina
2 koht   Varvara Kozemyakina
3 koht   Arianna Belova

Juuniorklass
sündinud 2009.a grupp A

1 koht   Darja Pavlova
2 koht   Karina Plotnikova

sündinud 2009.a grupp B

1 koht   Jana Lešihhina
2 koht   Diana Grigorjeva
3 koht   Jana Jakovleva

sündinud 2008.a grupp A

1 koht   Niina Russu
2 koht   Angelina Goritskaja
3 koht   Aleksandra Rabotinskaja

sündinud 2008.a grupp B

1 koht   Liana Borissova
2 koht   Polina Daško
3 koht   Anna Bulavkina

sündinud 2007.a grupp A

1 koht   Darina Toropova
2 koht   Lada Lubchenok

sündinud 2007.a grupp B

1 koht   Darina Privalova

Meistriklass
sündinud 2006 ja vanem A

1 koht   Darja Bulavkina
2 koht   Veronika Hkomitskaya
3 koht   Anastassia Vassiljeva

sündinud 2006 ja vanem B

1 koht   Angelina Fedosenko
2 koht   Hilda Demidova
3 koht   Katarina Gusseva

Kergejõustik

Eesti käiminse karikavõistlused
29.04.2022, Sillamäe
T U16
sündinud 2007-2008

1 koht    Ksenia Polubinskaja / 3 km käimine / 19.05,00
3 koht   Polina Fedotova / 3 km käimine / 19.17,00

N U20
sündinud 2003-2004

1 koht   Anastasia Efimova / 5km käimine / 33.50,00
2 koht   Darja Mihhejenkova / 5 km käimine / 36.26,00

P U16
sündinud 2007-2008

3 koht   Dmitri Lutko / 3 km käimine / 19.26,00

M U20
sündinud 2003-2004

3 koht   Dmitry Chernyshov /10 km käimine / 1.06.25,00


 

INFO (25.04.2022.)

Narva Jäähallis (26.Juuli 4) toimuvad:

jäähoki mängud

27.04.2022 kell 14.30, 17.00 Eesti KV E kl. U12-1 FINAAL I

Narva PSK10 – Vipers10
Narva PSK10 – Vipers11

27.04.2022 kell 15.45 Eesti KV E kl. U12-1 FINAAL II

Narva PSK11 – Vipers12

29.-30.04.2022 Narva CUP 2022 (U8)

29.04.2022 kell 13.15-18.00;
30.04.2022 kell 9.45-11.30, 13.15-15.00.

Narva Spring 2022 – iluuisutamine

30.04.2022 kell 16.00-20.00


Narva Spordikeskus. Rakvere tn. 22d toimud:

Fouette club championships iluvõimlemises

29.04.2022 kell 10.00


Narva Paemurru Spordikooli tulemused

Eesti KV jäähokis E kl. Finaal I (U12-1)
20.04.2022 Narva

Narva PSK10 – Tornaado Sinine    3 : 8

23.04.2022 Narva

Narva PSK10 – Kajakas    8 : 0

Eesti KV jäähokis E kl. Finaal II (U12-1)
20.04.2022 Narva

Narva PSK11 – Tornaado Kollane    2 : 10

Eesti MV jäähokis C kl. (U16)
24.04.2022 Kohtla-Järve

Everest – Narva PSK    1 : 17

Juna Skate Open 5th – iluuisutamine
22.-24.04.2022 Tallinn

Junior Women

3 koht    Polina Kurotškina

Adult Silver Pre-Young Women

1 koht    Alina Pistšassova
2 koht    Eva Aminchikova

Adult Bronze Pre-Young, Young

1 koht    Viktoria Maksimenkova
2 koht    Jekaterina Smetanina

European Youth League – laskmine
22.-24.04.2022 Saku Estonia

2 koht    Anastassia Olewicz, Artjom Plotnikov, Kirill Rumjantsev, Susanna Sule

32. Euroopa noorte (U-19) meistrivõistlused – poksis
12.04. – 22.04.2022, Sofia, Bulgaria

U-19

3 koht    – 81 kg    Aleksandra Meliss