Rubriik: Teated

Vaba jää

Vaba jää
teisipäevast reedeni kella 12.00-13.00
laupaeval, puhapaeval kella 12.00-13.00, 19.00-20.00

– massuisutamise täiskasvanu pilet – 6,00 eurot
– massuisutamise alaealise ning pensionäri pilet – 3,00 eurot

INFO

Narva Jäähallis (26.Juuli 4) toimuvad:

jäähoki mängud

10.12.2022 kell 10:45 ELKV U10-1

Narva PSK 14 – Narva PSK 13


10.12.2022 kell 16:30 Coolbet Hokiliiga

Narva PSK – Välk 494

Laskmine

Vladimir Sidorovi XXVIII mälestusvõistlused
09.-10.12.2022 Narva, Fama 4

09.12.22 kell 15.00
10.12.22 kell 11.00

Narva Paemurru Spordikooli tulemused (28.15.2022.)

Jäähoki

Coolbet Hokiliiga
03.12.2022 Narva

Narva PSK – Everest    5 : 7

Eesti noorte MV jäähokis U14-1
04.12.2022 Narva

Narva PSK10 – Tornaado Kollane    4 : 5

Iluuisutamine

Olympic Winter Cup 2022
02.-04.12.2022 Tallinn
Junior Women

1 koht    Polina Kurotškina

Novice B Girls

2 koht    Milana Matsal

Laskmine

Eesti KV ja võistkondlik MV 2022
03.-04.12.2022 Saku
60l Õhupüstol Mehed

3 koht    Artjom Frojan / 564

60l Õhupüstol Naised

3 koht    Veera Rumjantseva / 558

60l Õhupüss Naised

1 koht    Anastassia Olewicz / 623,7
3 koht    Varvara Rogaten / 616,4

60l Õhupüstol Mehed Võistkondlik

3 koht
Artjom Frojan / 564
Andrei Brenkin / 557
Sergei Potašev / 533 / 1654

60l Õhupüstol Naised Võistkondlik

1 koht
Veera Rumjantseva / 558
Aleksandra Moissejeva / 557
Oksana Frojan / 549 / 1664

60l Õhupüss Mehed Võistkondlik

1 koht
Kirill Rumjantsev / 604,7
Vladislav Lušin / 596,9
Nikita Filenkov / 592,1 / 1793,7

60l Õhupüss Naised Võistkondlik

2 koht
Anastassia Olewicz / 623,7
Varvara Rogaten / 616,4
Valeria Škabara / 600,3 / 1840,4

Õhupüstol Mix

2 koht
Veera Rumjantseva
Andrei Brenkin

Õhupüss Mix

3 koht
Varvara Rogaten
Nikita Filenkov

3 koht
Anastassia Olewicz
Vladislav Lušin

Kergejõstik

KJK Atleetika lahtised kergejõstiku jõuluvõistlused
03.12.2022, Ahtme
PU16 (2007-2008.a.)

1 koht    Andrei Kolotkov / 50 m (6,3)
1 koht    Andrei Kolotkov / kaugus (5,34)
1 koht    Andrei Kolotkov / 1000 m (3,08.0)
2 koht    Andrei Kolotkov / kõrgus (1,60)
2 koht    Aleksei Mihhailov / kuul 4,0 kr (9,96)

TU16 (2007-2008.a.)

1 koht    Juliana Korkiainen / 50 m tõkkejooks (8,2)
1 koht    Juliana Korkiainen / kaugus (4,95)
1 koht    Juliana Korkiainen / kuul 3 kg (8,42)
2 koht    Juliana Korkiainen / kõrgus (1,50)

INFO

Narva Jäähallis (26.Juuli 4) toimuvad:

jäähoki mängud

03.12.2022 kell 16:30 Coolbet Hokiliiga

Narva PSK – Everest

04.12.2022 kell 15:00 ENMV U14-1

Narva PSK 09 – Tornaado Sinine

04.12.2022 kell 16:30 ENMV U14-1

Narva PSK 10 – Tornaado Sinine

Narva Paemurru Spordikooli tulemused (28.11.2022.)

Jäähoki

Eesti noorte MV jäähokis U14-1
24.11.2022 Narva

Narva PSK09 – Viru Sputnik    14 : 4

Coolbet Hokiliiga
26.11.2022 Narva

Narva PS – Panter    1 : 3

Eesti laste KV jäähokis U8
27.11.2022 Narva

Narva PSK – Everest    10 : 1
Narva PSK – Panter    11 : 2

Iluvõimlemine

Iluvõimlemisturniir “Cinderella” 2022
27.11.2022, Tallinn

Juunioriklass 2008.a A

Niina Russu

1 koht – mitmevõistlus
1 koht – kurikad
2 koht – pall

2008.a B

Liana Borissova

3 koht – pall

2007.a A

Darina Toropova

1 koht – mitmevõistlus
1 koht – rõngas
2 koht – pall

Meistriklass 2007 ja vanem A

Darja Bulavkina

3 koht – mitmevõistlus
1 koht – kurikad
2 koht – lint

Anastasia Vassiljeva

2 koht – pall
3 koht – lint