Autor: toimetaja

INFO

Narva Jaahallis (26.Juuli 4) toimub:

Jaahoki mang

21.12.2022 kell 19:15 ENMV U20

Narva PSK – Viru Sputnik

Iluuisutamine

Jõulupidu jääl „Хиты 80-х“ 
30.12.2022 kell 17.00

Narva Paemurru Spordikooli tulemused (19.12.2022.)

Jäähoki

Eesti noorte MV jäähokis U14-1
15.12.2022 Narva

Narva PSK 10 – Narva PSK 09    0 : 5

Coolbet Hokiliiga
17.12.2022 Narva

Narva PSK – HC Riga    4 : 3

18.12.2022 Narva

Narva PSK – HC Riga    1 : 4

Eesti noorte MV jäähokis U16
18.12.2022 Tartu

Kajakas – Narva PSK    1 : 2

Kergejõstik

XXXVI Jõhvi Hüppajate päev
17.12.2022, Ahtme

PU16 (2007-2008.a.)

2 koht    Andrei Kolotkov / kaugus (5,43)
2 koht    Andrei Kolotkov / kolmikhüpe (11,25)
2 koht    Andrei Kolotkov / kõrgus (1,60)
3 koht    Martin Zabrodin / kolmikhüpe (10,37)

TU16 (2007-2008.a.)

1 koht    Anastassija Safonova / kaugus (4,76)
2 koht    Anastassija Safonova / kolmikhüpe (10,64)
1 koht    Juliana Korkiainen / kolmikhüpe (10,70)
3 koht    Juliana Korkiainen / kaugus (4,54)

INFO

Narva Jaahallis (26.Juuli 4) toimuvad:

Jaahoki mangud

15.12.2022 kell 18:00 ENMV U14-1

Narva PSK 09 – Narva PSK 10

17.12.2022 kell 13:15 ELKV U12-1

Narva PSK 11 – Vipers 1

17.12.2022 kell 16:30 Coolbet Hokiliiga

Narva PSK – HC Riga

18.12.2022 kell 15:30 Coolbet Hokiliiga

Narva PSK – HC Riga

Narva Paemurru Spordikooli tulemused (12.12.2022.)

Jaahoki

10.12.2022 Narva

Narva PSK 14 – Narva PSK 13    2 : 11

Coolbet Hokiliiga
10.12.2022 Narva

Narva PSK – Valk 494    7 : 1

Eesti laste KV jaahokis U8
11.12.2022 Kohtla-Jarve

Narva PSK 1 – Viru Sputnik    13 : 1
Everest – Narva PSK 1    0 : 19

Eesti noorte MV jaahokis U14-1
11.12.2022 Tartu

Kajakas – Narva PSK 09    3 : 14

Laskmine

Vladimir Sidorovi XXVIII malestuavoistlused
09.-10.12.2022, Narva

60l Ohupuss Naised

1 koht    Anastassia Olewicz / 619,8
2 koht    Varvara Rogaten / 619,5
3 koht    Valeria Skabara / 614,1

60l Ohupuss Mehed

2 koht    Artjom Plotnikov / 609,2
3 koht    Kirill Rumjantsev / 608,4

60l Ohupustol Naised

1 koht    Veera Rumjantseva / 561
2 koht    Aleksandra Moisejeva / 548
3 koht    Aleksandra Jegorova / 521

60l Ohupustol Mehed

1 koht    Andrei Brenkin / 568
2 koht    Nikita Dargel / 553
3 koht    Igor Lobanov / 550

40l Ohupuss Tudrukud

1 koht    Varvara Rogaten / 410,4
2 koht    Karina Smirnova / 409,7
3 koht    Aleksandra Bojartsuk / 406,3

40l Ohupuss Poisid

1 koht    Nikita Filenkov / 388,9
2 koht    Kirill Mistsenko / 374,7
3 koht    Timur Kuznetsov / 371,8

40l Ohupustol Tudrukud

1 koht    Tatiana Mikhailova / 354
2 koht    Serafima Doketova / 342
3 koht    Kamilla Hallik / 337

40l Ohupustol Poisid

1 koht    Vladislav Grigorjev / 365
2 koht    Seva Dorofejev / 344
3 koht    Ivan Nikonorov / 343

20l Ohupuss Tudrukud

1 koht    Valeria Safronova / 201,0
2 koht    Arina Jefimova / 183,8
3 koht    Sofja Fedorova / 183,1

20l Ohupuss Poisid

1 koht    Ilja Nehhozin / 166,0

20l Ohupustol Tudrukud

1 koht    Vera Grigorjeva / 159
2 koht    Anastassia Kozak / 130

20l Ohupustol Poisid

1 koht    Ivan Alandzi / 169
2 koht    Jegor Gorelenok / 168

20l toelt Ohupuss Tudrukud

1 koht    Nika Bakhareva / 209,1
2 koht    Olesja Issatsenkova / 207,6
3 koht    Valerija Safronova / 207,4

20l toelt Ohupuss Poisid

1 koht    Ilja Nehhozin / 201,8
2 koht    Timofei Potasev / 197,3

Superfinaalid

Ohupustol Andrei Brenkin

Iluvõimlemine

Rahvusvaheline turniir „Merepiiga 2022“
10.12.2022, Tallinn

Miniklass (sundinud 2014, 2015.a.)

1 koht    Lilled / Egorova Polina, Astredinova Anna, Skrivel Elvera, Goman Elina, Sharipova Emilia
2 koht    Lepatriinud / Chikaleva Milena, Ustova Angelika, Zukova Anastasia, Statsenko Viktoriia, Kostina Adelina

Juunioriklass (sundinud 2010,2011,2012.a.)

1 koht    Infinity / Pestova Alisa, Muhhina Alevtina, Filippova Sofia, Bogdanova Milena, Linjova Alina, Surikova Katarina

Juunioriklass (sundinud 2007,2008,2009,2010.a.)

1 koht    Npsk/Fouette / Plotnikova Karina, Pavlova Darja, Tsikaljova Karina, Goritskaja Angelina, Rabotinskaja Aleksandra

Meistriklass (sundinud 2007 ja vanemad)

3 koht    NPSK/Fouette / Bulavkina Darja, Vassiljeva Anastassia

Lauatennis

ELTL GP Joulu turniir /Romani Vassiljevi malestusvoistlused
10-11.12.2022, Narva

Voistluse esikolmikud:
Juuniorid noormehed

2 koht    Konstantin Sokolov

Naisuksikmang

3 koht    Arina Litvinova

Juuniorid neiud

1 koht    Anastassia Melnikova
2 koht    Maria Zavronkova

P 2014

2 koht    Mihhail Lapsin

P 2012

1 koht    Matvei Sotskov
2 koht    Marat Fjodorov

P 2008

3 koht    Jevgeni Strogov

T 2012

1 koht    Anastassia Boglova
2 koht    Arina Sokolova
3 koht    Uljana Bandurina

T 2010

3 koht    Anastassia Koltsova

Poks

Ida-Virumaa, Johvi Box open 2022
10.-11.12.2022, Johvi

U15(2008-2009.a.)

1 koht   – 44 kg    Matvei Luskin
1 koht   – 54 kg    Artur Vishnykov
1 koht   – 63 kg    Dmitri Aleksandrov
1 koht   – 66 kg    Rostislav Dmitriev
2 koht   – 57 kg    Matvei Krassohhin
3 koht   – 46 kg    Damir Karavaskin
3 koht   – 57 kg    Nikolai Drozdov

U17 (2006-2007.a.)

1 koht   – 48 kg    Dmitri Sabanov
1 koht   – 57 kg    Fjodor Kamanin
1 koht   – 80 kg    Protkunas Aleksandr
2 koht   – 63 kg    Metlitski Aleksandr

INFO

Narva Jäähallis (26.Juuli 4) toimuvad:

jäähoki mängud

10.12.2022 kell 10:45 ELKV U10-1

Narva PSK 14 – Narva PSK 13


10.12.2022 kell 16:30 Coolbet Hokiliiga

Narva PSK – Välk 494

Laskmine

Vladimir Sidorovi XXVIII mälestusvõistlused
09.-10.12.2022 Narva, Fama 4

09.12.22 kell 15.00
10.12.22 kell 11.00