Autor: toimetaja
INFO
Narva Jäähallis (Juuli,4) toimuvad:
jäähoki mängud
20.01.2024 kell 16:30 Unibet Hokiliiga
Narva PSK – Everest
21.01.2024 kell 13:15 EN mängud U12-2
Narva PSK – Panter
21.01.2024 kell 13:40 EN mängud U12-2
Narva PSK – Panter
21.01.2024 kell 14:30 ENMV U20
Narva PSK – Panter
Narva Paemurru Spordikooli tulemused (15.01.2024.)
Jäähoki
Eesti noorte MV jäähokis U14
13.01.2024 Narva
Narva PSK – Vipers10 1 : 0
Narva PSK2 – Vipers10 0 : 5
Unibet Hokiliiga
13.01.2024 Narva
Narva PSK – Viru Sputnik 4 : 3
Eesti noorte MV jäähokis U17
14.01.2024 Tartu
Kajakas/Everest – Narva PSK 10 : 6
Laskmine
Polonia 2024
11.-14.01.2024 Vilnius
60l Õhupüss Mehed (2004-2006 s.a.)
3 koht Nikita Filenkov / 606,5
60l Õhupüss Naised (2004-2006 s.a.)
2 koht Anastassia Olewicz / 616,7
60l Õhupüss Naised (2007-2008 s.a.)
1 koht Varvara Rogaten / 623,2
3 koht Aleksandra Bojartšuk / 610,9
Iluvõimlemine
Rahvusvaheline turniir PHOENIX CUP 2024
13.01.2024, Tallinn
Meistriklass 2008.a.ja vanemad
1 koht Niina Russu
1 koht – pall
1 koht – lint
3 koht – rõngas
2 koht Darina Toropova
1 koht – rõngas
2 koht – lint
1 koht – kurikad
5 koht Jelizaveta Vassina
4 koht – kurikad
5 koht – lint
5 koht – pall
Junior 2010.a. A
1 koht Julija Kokorina
1 koht – rõngas
2 koht – pall,
2 koht – kurikad
INFO
Narva Jäähallis (Juuli,4) toimuvad:
jäähoki mängud
13.01.2024 kell 13:15 ENMV U14
Narva PSK – Vipers10
13.01.2024 kell 14:30 ENMV U14
Narva PSK2 – Vipers10
13.01.2024 kell 16:30 Unibet Hokiliiga
Narva PSK – Viru Sputnik
14.01.2024 kell 13:15 EN mängud U12-1
Narva PSK – Vipers12
14.01.2024 kell 14:15 EN mängud U12-1
Narva PSK – Vipers13
Narva Paemurru Spordikooli tulemused (08.01.2024.)
Jäähoki
Unibet Hokiliiga
06.01.2024 Tartu
Välk 494 – Narva PSK 6 : 7
Lauatennis
ELTL TIBHAR Laste GP 4.etapp
06.01.2024. Viljandi
Võistluse esikolmikud:
Tüdrukud (2015 või hiljem) N9
3 koht Nikol Kovaljova
Tüdrukud (2013-2014.a ) N11
2 koht Anastassia Boglova
3 koht Arina Sokolova
Tüdrukud (2011-2012.a.) N13
3 koht Anastassia Koltsova
Tüdrukud (2009-2010.a.) N15
2 koht Taissia Borissova
Poisid (2015 või hiljem) M9
2 koht Sevastjan Aleksin
Poisid (2013-2014.a) M11
2 koht Marat Fjodorov
Poisid (2009-2010.a.) M15
1 koht Jevgeni Strogov
Kergejõustik
Ida-Virumaa sisekergejõustiku meistrivõistlused
6.01.2024, Ahtme
PU14
(sündinud 2011-2013.a.)
1 koht Jan Volkov / 2000 m käimine (14.23,0)
PU18
(sündinud 2007-2008.a.)
1 koht Andrei Kolotkov / kõrgus (1,60)
1 koht Andrei Kolotkov / 50 m jooks (6,3)
1 koht Andrei Kolotkov / kaugus (5,62)
1 koht Vjatšeslav Ivanov / 300 m jooks (42,07)
2 koht Vjatšeslav Ivanov / kolmik (12,33)
2 koht Miron Bogomolov / 50 m jooks (7,09)
2 koht Miron Bogomolov / 300 m jooks (48,09)
TU18
(sündinud 2007-2008.a.)
3 koht Polina Dubik / 50 m jooks (7,19)
2 koht Polina Dubik / kaugus (4,70)
2 koht Anastassia Vlasova / 600 m jooks (2.03,3)
2 koht Ksenia Polubinskaja / 3000 m käimine (18,55)
3 koht Polina Fedotova / 3000 m käimine (20.53,4)
1 koht Juliana Korkiainen / kolmik (10,64)
Naised
(sündinud 2004.a.)
1 koht Darja Mihhejenkova / 3000 m käimine (20.06,6)