Rubriik: Teated

Narva Paemurru Spordikooli tulemused (20.11.2023.)

Jäähoki

Eesti noorte MV jäähokis U14
18.11.2023 Narva

Narva PSK – Kajakas    2 : 11

Unibet Hokiliiga
18.11.2023 Narva

Narva PSK – Välk494    4 : 6

Eesti noorte MV jäähokis U17
19.11.2023 Narva

Narva PSK – Viru Sputnik    9 : 9

Laskmine

Eesti noorte B-klassi MV
18.-19.11.2023 Põlva

Püstol

Olümpiakiirlaskmine Poisid

2 koht    Ivan Alandži / 257

30l Ilmuv märk Poisid

3 koht    Jegor Gorelenok / 270

30l Ring märk Tüdrukud

3 koht    Kamilla Hallik / 263

30l Ilmuv märk Tüdrukud

2 koht    Kamilla Hallik / 268

Püss

40l Õhupüss Tüdrukud

1 koht    Varvara Rogaten / 410,2
3 koht    Aleksandra Bojartšuk / 406,9

30l Lamades Poisid

1 koht    Timur Kuznetsov / 299,7
2 koht    Kirill Mištšenko / 299,5

30l Lamades Tüdrukud

1 koht    Varvara Rogaten / 309,7

3x10l Standard Poisid

1 koht    Timur Kuznetsov / 277

3x10l Standard Tüdrukud

1 koht    Aleksandra Bojartšuk / 284
2 koht    Varvara Rogaten / 282
3 koht    Ksenia Ivanova / 274

Iluvõimlemine

Rahvusvaheline Iluvõimlemineturniir “Baltic Autumn”- 2023
18-19.11.2023, Maardu

Miniklass 2016 B

2 koht    Karina Pestova

2015 C

3 koht    Angelika Ustova

Juuniorklass 2010 A

Milana Baikova

3 koht – lint

2010 B Polina Tsetsjotkina

2 koht – kurikad
2 koht – lint

Darja Sokovaja

1 koht – lint

2008 A

Aleksandra Rabotinskaja

3 koht – rõngas
3 koht – kurikad

Noorus Autumn Cup 2023
18.-19.11.2023, Tallinn

Juuniorklass 2008 A

Niina Russu

3 koht – mitmevõistlus
2 koht – rõngas
3 koht – lint

Meistriklass 2007 ja vanemad A

Jelizaveta Vassina

6 koht – mitmevõistlus
3 koht – rõngas

Kergejõustik

Ida-Virumaa noorte kergejõustiku võistlused
18.11.2023, Ahtme

PU16 (2008-2009.a)

1 koht     Andrei Kolotkov / 50 m / 6,1
1 koht     Andrei Kolotkov / 1000 m / 3,05.4
1 koht     Andrei Kolotkov / kaugus / 5,78
2 koht     Miron Bogomolov / 300 m / 48,4
1 koht     Vjatšeslav Ivanov / kolmik / 12,30

TU14 (2010-2011.a)

3 koht     Yaroslava Dmitrieva / kuul 2 kg / 7,82

TU16 (2008-2009.a)

2 koht    Polina Dubik / kolmik / 10,05

TU18 (2006-2007.a)

2 koht    Karina Loginova / 50 m / 7,3
1 koht    Karina Loginova / kaugus / 4,55
1 koht    Polina Fedotova / 2000m käimik / 12,47.0
1 koht    Anastasia Mihhailova / kuul 3 kg / 9,28

Poks

Jõhvi Box Open 2023
18.- 19.11.2023, Jõhvi

U15 (2009-2010.a.)

1 koht – 46 kg   Matvei Luškin
1 koht – 63 kg   Nikolai Drozdov
2 koht – 42 kg   Aleks Rodionov
2 koht – 66 kg   Artur Vishnykov
2 koht – 70 kg   German Stankevicus
2 koht – 52 kg   Evgeni Malõshev

U17 (2007-2008.a.)

1 koht – 48 kg   Semjon Andrejev
1 koht – 54 kg   Maksim Korosteljov
1 koht – 60 kg   Viktor Kovaljov
1 koht – 70 kg   Rostislav Dmitriev
1 koht – 75 kg   Aleksandr Lafertov
2 koht – 60 kg   Matvei Krassohhin

U19 (2005-2006.a.)

1 koht – 60 kg   Fjodor Kamanin

Narva Paemurru Spordikooli tulemused (13.11.2023.)

Lauatennis

ELTL TIBHAR Laste GP 2.etapp
11.11.2023. Haapsalu

Võistluse esikolmikud:
Tüdrukud (2015 või hiljem) N9

3 koht    Nikol Kovaljova

Tüdrukud (2013-2014.a ) N11

2 koht    Anastassia Boglova

Poisid (2015 võ hiljem) M9

2 koht    Sevastjan Aleksin
3 koht    Artemi Loginov

Poisid (2013-2014.a) M11

2 koht    Marat Fjodorov

Poisid (2009-2010.a.) M15

3 koht    Jevgeni Strogov

Rahvusvahelised Albert Kanepi XVII mälestusvõislused lauatennises
12.11.2023.a. Haapsalu

Naiste üksikmäng

3 koht    Arina Litvinova

Iluvõimlemine

Ritmica Cup 2023
11.-12.11.2023.a., Alkmaar, Netherlands

Juunioriklass 2009-2008 A

Niina Russu

3 koht – lint
3 koht – kurikad
5 koht – mitmevõistlus

Diiva Autumn Cup 2023
12.11.2023, Tartu

Miniklass 2016 B

3 koht    Karina Pestova

2015 B

3 koht    Elina Goman

2015 C

3 koht    Angelika Ustova

Juunioriklass 2010-2008 B

Polina Tšetšjotkina

2 koht – rõngas

INFO

Narva Jäähallis (Juuli,4) toimuvad:

jäähoki mängud

11.11.2023 kell 13:15 ENMV U17

Narva PSK – Tornaado

11.11.2023 kell 15:15 EN mängud U8

Narva PSK must – JHK/SOFTCOM / Narva PSK valge – Vipers

11.11.2023 kell 15:45 EN mängud U8

Narva PSK must – Vipers / Narva PSK valge – JHK/SOFTCOM

11.11.2023 kell 16:15 EN mängud U8

Narva PSK valge – Narva PSK must / Vipers – JHK/SOFTCOM

12.11.2023 kell 13:15 ENMV U14

Narva PSK – Tornaado Kollane

12.11.2023 kell 14:45 ENMV U14

Narva PSK2 – Tornaado Sinine

Narva Paemurru Spordikooli tulemused (06.11.2023.)

Jäähoki

Eesti noorte MV jäähokis U14
31.10.2023 Tallinn

Tornaado Sinine – Narva PSK    8 : 0

Unibet Hokiliiga
04.11.2023 Kohtla-Järve

Viru Sputnik – Narva PSK    3 : 4

Lauatennis

Eesti noorte TOP – 10
04.11.2023, Pärnu-Jaagupi

Neiud
südinud 2005 ja hiljem

1 koht    Arina Litvinova
2 koht    Maria Žavronkova
3 koht    Sofia Petrova

Noormehed
Sündinud 2005 ja hiljem

5 koht    Konstantin Sokolov