Rubriik: Teated

INFO

Narva Jäähallis (26.Juuli 4) toimuvad:

jäähoki mängud

27.02.2023 kell 19:00 ENMV U20

Narva PSK – Vipers

01.03.2023 kell 17:45 ENMV U16

Narva PSK – Vipers

04.03.2023 kell 13:15 ELKV U12-1

Narva PSK – Tornaado

04.03.2023 kell 14:30 ELKV U12-2

Narva PSK – JHK/SOFTCOM

05.03.2023 kell 13:15 ELKV U8

Narva PSK – Vipers / Kajakas – Vipers2

05.03.2023 kell 14:15 ELKV U8

Narva PSK – Vipers2 / Kajakas – Vipers

05.03.2023 kell 15:15 ELKV U8

Narva PSK – Kajakas

Narva Paemurru Spordikooli tulemused (27.02.2023.)

Jäähoki

Coolbet Hokiliiga
23.02.2023 Tartu

Välk 494 – Narva PSK    1 : 5

Eesti noorte MV jäähokis U14-1
25.02.2023 Narva

Narva PSK09 – Tornaado Sinine    6 : 14

Eesti laste KV jäähokis U12-2
26.02.2023 Tallinn

Tornaado – Narva PSK    2 : 1

Iluvõimlemine

„Miss Valentine 2023“
25.02-26.02.2023, Tartu

Meistriklass (sündinud 2007.a.)

6 koht    Darina Toropova rõngas

Treener: Nadezda Zahharenkova

Juuniorklass (sündinud 2008,2009,2010,2011)

3 koht    NPSK/Fouette 5 pall / Rabotinskaja Aleksandra, Tšetšjotkina Polina, Goritskaja Angelina, Tšikaljova Karina, Plotnikova Karina, Pavlova Darja

Treener: Diana Fedossenko

Lauatennis

Eesti noorte individuaalsed MV 2023 juuniorid
25.02.2023. Viimsi

Laupäeval 25.veebruaril 2023 toimusid Viimsi Eesti noorte individuaalsed meistrivõistlused juunioride vanuseklassis..

Tüdrukute üksikmäng (sündinud 2004 ja hiljem)

1 koht    Arina Litvinova
3 koht    Maria Žavronkova

Tüdrukute paarismäng:

1 koht    Arina Litvinova – Maria Žavronkova

Poiste päärismäng

2 koht    Konstantin Sokolov – Markkos Pukk (Tartu SS)

Segapäärismäng

1 koht    Arina Litvinova – Markkos Pukk (Tartu SS)
2 koht    Maria Žavronkova – Konstantin Sokolov

INFO

Narva Jäähallis (26.Juuli 4) toimub:

jäähoki mäng

25.02.2023 kell 13:15 ENMV U14-1

Narva PSK09 – Tornaado Sinine

Eesti Vabariigi aastapäevale pähendatud võistlused laskmises

(Fama tn. 4, Narva)

22.02.2023 kell 15.00;
23.02.2023 kell 15.00

Narva Paemurru Spordikooli tulemused (20.02.2023.)

Jäähoki

Eesti laste KV jäähokis U10-1
15.02.2023 Narva

Narva PSK13 – Narva PSK14    12 : 3

Eesti noorte MV jäähokis U16
18.02.2023 Narva

Narva PSK – Panter/Tornaado    2 : 3

Coolbet Hokiliiga
18.02.2023 Kohtla-Järve

Everest – Narva PSK    3 : 6

Eesti laste KV jäähokis U12-1
18.02.2023 Narva

Narva PSK11 – Vipers1    0 : 5

Eesti noorte MV jäähokis U14-1
19.02.2023 Narva

Narva PSK09 – Panter    5 : 4

19.02.2023 Tallinn

Vipers09 – Narva PSK10    12 : 0

Eesti laste KV jäähokis U12-2
19.02.2023 Narva

Panter Valge – Narva PSK    3 : 7
Narva PSK – Panter Valge    10 : 3

Eesti laste KV jäähokis U8-1
19.02.2023 Tartu

Vipers2 – Narva PSK    0 : 9
Narva PSK – Tornaado    12 : 4
Kajakas – Narva PSK    1 : 10

Iluuisutamine

Tallink Hotels Cup 2023
16.-19.02.2023 Tallinn

Novice B

1 koht    Milana Matsal

Laskmine

Eesti KSL MV õhupüssis 2023
16.02.2023 Haapsalu

20l Õhupüss Toelt Tüdrukud

1 koht    Varvara Rogaten / 211,8
3 koht    Ksenia Ivanova / 209,5

20l Õhupüss Püsti Tüdrukud

1 koht    Ksenia Ivanova / 202,4
2 koht    Karina Smirnova / 202,4
3 koht    Varvara Rogaten / 202,1

Võistkondlik 8.-9.klass õhupüssist

1 koht     Narva Keeltelütseum

Varvara Rogaten / 211,8
Ksenia Ivanova / 209,5
Milana Khomitskaja / 206,7
Timur Kuznetsov / 203,5 / 831,5

2 koht     Narva Vanalinna Riigikool

Nika Bakhareva / 207,9
Karina Smirnova / 207,3
Valerija Safronova / 206,7
Jan Mihhailov / 203,6 / 825,5

Poks

Eesti 2023.a meistrivõistlused poksis
17.-19.02.2023, Narva

Mehed
U-19 (sündinud 2005-2006.a)

1 koht – 48 kg Dmitri Šabanov (treener Vassili Panov)
1 koht – 57 kg Fjodor Kamanin (treener Vassili Panov)
2 koht – 60 kg Daniil Dmitriev (treener Vassili Panov)
1 koht – 75 kg Aleksandr Protkunas (treener Vassili Panov)

U-40 (sündinud1983-2004.a)

1 koht – 63,5 kg Semjon Kamanin (treener Vassili Panov)
1 koht – 71 kg Semjon Kamanin (treener Vassili Panov)
2 koht – 71 kg Maksim Vilde (treener Andrei Kostenkov)
2 koht – 80 kg Anton Vinogradov (treener Vassili Panov)

Naised
U-19 (sündinud2005-2006)

2 koht – 66 kg Milana Rubtsova (Andrei Kostenkov)

U-40 (sündinud1983-2004.a)

1 koht – 60 kg Polina Golubeva (treener Andrei Kostenkov)
2 koht – 66 kg Anastassija Grazdankina (treener Andrei Kostenkov)

 

INFO

Narva Jäähallis (26.Juuli 4) toimuvad:

jäähoki mängud

15.02.2023 kell 16:45 ELKV U10-1

Narva PSK13 – Narva PSK14

18.02.2023 kell 13:15 ENMV U16

Narva PSK – Panter

18.02.2023 kell 14:45 ENMV U14-1

Narva PSK09 – Tornaado Sinine

18.02.2023 kell 16:15 ELKV U12-1

Narva PSK – Vpers1

19.02.2023 kell 13:15 ENMV U14-1

Narva PSK09 – Panter

19.02.2023 kell 14:45 ELKV U12-2

Panter Valge – Narva PSK

19.02.2023 kell 15:45 ELKV U12-2

Narva PSK – Panter Valge

Eesti Vabariigi aastapäevale pähendatud võistlused laskmises

Fama tn. 4, Narva

22.02.2023 kell 15.00;
23.02.2023 kell 15.00