Rubriik: Teated

Teade

Narva Jäähalli avamine planeeritakse septembris, täpne kuupäev selgub lähiajal.

Narva Paemurru Spordikooli tulemused (04.07.2022.)

Eesti MV 2022 – laskmine

01.-03.07.2022 Elva

Väikepüss 3x20l naised

1 koht    Valeria Matšel    580+391,6

Väikepüss 3x20l naisjuuniorid

1 koht    Anastassia Olewicz    574+398,6
2 koht    Katrin Smirnova    576+396,8

Väikepüss 3x20l mehed

3 koht    Vladislav Lušin    568

Väikepüss 3x20l meesjuuniorid

1 koht    Kirill Rumjantsev    546+389,7
2 koht    Artjom Plotnikov    547+376,5

60l lamades meesjuuniorid

1 koht    Artjom Plotnikov    604,1

60l lamades naised

3 koht    Valeria Škabara    611,1

60l lamades naisjuuniorid

1 koht    Katrin Smirnova    617,6
3 koht    Anastassia Olewicz    610,5

Standardpüstol 20+20+20l meesjuuniorid

2 koht    Ivan Bulaevski    521

Spordipüstol 30+30l naised

2 koht    Oksana Frojan    536+13

Spordipüstol 30+30l meesjuuniorid

1 koht    Ivan Bulaevski    549

60l vabapüstol meesjuuniorid

2 koht    Nikita Dargel    498
3 koht    Ivan Bulaevski    491

Võistkondlikud
Väikepüss 3x20l naised

1 koht Narva PSK/LSK1

Valeria Matšel    580
Katrin Smirnova    576
Anastassia Olewicz    574 / 1730

60l lamades naised

1 koht Narva PSK/LSK1 Katrin Smirnova 617,6

Valeria Škabara    611,1
Anastassia Olewicz    610,5 / 1839,2

60l lamades mehed

3 koht Narva PSK/LSK1 Andrei Mihhailov 603,2

Vladislav Lušin    600,1
Konstantin Loginov    599,7 / 1803,0

Spordipüstol 30+30l naised

2 koht Narva PSK/LSK Kristuna Polunina 552

Oksana Frojan    536
Veera Rumjantseva    513 / 1601

Narva Paemurru Spordikooli tulemused (20.06.2022.)

Ida-Virumaa noorte kergejõstiku meistrivõistlused

18.06.2022.a., Jõhvi

PU16 2007-2008.a.

1 koht    Andrei Kolotkov / 100 jooks / 13,00
2 koht    Andrei Kolotkov / kolmik / 11,25
2 koht    Aleksei Mihhailov / kuul 4 kg / 9,29

MU20 2003-2004.a.

1 koht    Dmitri Chernyshov / 3000 m käimine / 19,47.0

TU16 2007-2008.a.

3 koht    Polina Dubik / 100 m jooks / 15,31
3 koht    Polina Dubik / kaugus / 4,41
2 koht    Ksenia Polubinskaja / 3000 m käimine / 20,00.0
3 koht    Ksenia Mazinskaja / 3000 m käimine / 20,31.0
1 koht    Ksenia Mazinskaja / vasar / 29,31
2 koht    Juliana Korkiainen / kaugus / 4,43
2 koht    Juliana Korkiainen / ketas 0,75 kg / 23,66
2 koht    Juliana Korkiainen / oda 400gr / 15,64
1 koht    Anastassia Safonova / kolmik / 10,08
2 koht    Anastassia Safonova / kuul 3 kg / 7,50
2 koht    Karina Loginova / kolmik / 9,92
1 koht    Karina Loginova / oda 400gr / 20,17

TU18 2005-2006.a.

3 koht    Zoja Ljauman / 3000 m käimine / 20,19.0
2 koht    Polina Lavrova / kolmik / 9,55
2 koht    Polina Lavrova / kuul 3 kg / 8,73
1 koht    Polina Lavrova / vasar / 47,63
1 koht    Anastassia Mihhailova / kuul 3 kg / 10,44

TU20-23 2003-2000.a.

1 koht    Darja Mihhejenkova / 3000 m käimine / 20,34.0
1 koht    Anastassija Efimova / vasar / 31,59