Rubriik: Teated

INFO

Narva Jäähallis (26.Juuli 4) toimuvad:

jäähoki mängud

10.11.2022 kell 18:00 ENMV U14-1

Narva PSK10 – Viru Sputnik

12.11.2022 kell 13:15 ELKV U10-1

Narva PSK13 – Panter

12.11.2022 kell 14:15 ELKV U10-1

Narva PSK14 – Panter

13.11.2022 kell 13:15 ENMV U14-1

Narva PSK09 – Vipers09

13.11.2022 kell 14:45 ENMV U14-1

Narva PSK10 – Vipers09

12.11.2022 kell 16:30

Narva Legendaarne „Kreenholm“ jalle jääl

Narva Paemurru Spordikooli tulemused (07.11.2022.)

Jäähoki

Eesti noorte MV jäähokis U16
03.11.2022 Narva

Narva PSK – Everest    3 : 3

Poks

Lahtised meistrivõistlused poksis
05.-06.11.2022, Narva

poisid

1 koht   -28 kg    Noormägi Martin
3 koht   -28 kg    Seljanov Timur

U-15 (2009-2010)

1 koht   -37 kg    Rodionov Aleks
2 koht   -37 kg    Karavaškin Bogdan
3 koht   -40 kg    Reznitšenko Vitali
1 koht   -44 kg    Malõshev Evgeni
2 koht   -44 kg    Luškin Matvei
2 koht   -50 kg    Nikolajev Konstantin
3 koht   -50 kg    Potšenkov Timur
2 koht   -54 kg    Stankevicius Germans
1 koht   -57 kg    Drozdov Nikolai
3 koht   -57 kg    Visnjakov Artur

U-17 (2007-2008)

1 koht -46 kg Losev Leonid
2 koht -46 kg Korosteljov Maksim
1 koht -48 kg Karavaškin Damir
1 koht -54 kg Zemljakov Artjom
1 koht -57 kg Krasohhin Matvei
2 koht -60 kg Metlitski Aleksandr
3 koht -63 kg Khokhlov Jaroslav
3 koht -66 kg Nejolov Artjom
3 koht -66 kg Popov Marat
1 koht -70 kg Dmitriev Rostislav
2 koht -70 kg Soevits Daniil

U-19 (2004-2005)

2 koht   -57 kg    Kamanin Fjodor
2 koht   -60 kg    Dmitriev Daniil
2 koht   -67 kg    Ivatšenkov Juri

U-40 (2003 ja vanem)

1 koht   -75 kg    Spatar Artjom

Neiud

U-17 (2007-2008)

1 koht   -60 kg    Vesselova Ksenia

U-19 (2004-2504)

1 koht   -67 kg    Rubtsova Milana

U-40 (2003 ja vanemad)

2 koht   -63 kg    Graždankina Anastassija

INFO

Narva Jaahallis (26.Juuli 4) toimuvad:

jaahoki mangud

03.11.2022 kell 18:00 ENMV U16

Narva PSK – Everest

05.11.2022 kell 16:30 Coolbet Hokiliiga

Narva PSK – Viru Sputnik

06.11.2022 kell 13:15 ELKV U12-2

Narva PSK – Everest


Ida-Virumaa lahtised MV laskmises

04.-05.11.2022 Narva, Fama 4

04.11.22 kell 15.00
05.11.22 kell 11.00

Narva Paemurru Spordikooli tulemused (31.10.2022.)

Eesti noorte MV jaahokis U14-1

26.10.2022 Tallinn

Panter – Narva PSK    5 : 4

Eesti MV Coolbet Hokiliiga

29.10.2022 Narva

Narva PSK – Valk 494    4 : 7

Eesti meistrivoistlused 2022 iluvoimlemise ruhmkavades

29.10.2022, Tallinn

Meistriklass (sundinud 2007 ja vanemad)

2 koht    NPSK/FOUETTE / Khomitskaya Veronika, Vassina Jelizaveta, Laar Alina, Voskressenskaja Lada, Lubchenok Lada, Demidova Hilda

2022 Tubli Turniir iluvoimlemise ruhmkavades

29.10.2022, Tallinn

Miniklass (sundinud 2014,2015)

3 koht    Lilled / Egorova Polina, Goman Elina, Sharipova Emilia, Skrivel Elvera, Astredinova Anna

ELTL Stiga Laste GP 3.etapp

29.10.2022, Tallinn

Laupaeval 29.oktoobril 2022 toimus Laste GP 3. etapp Tallinas Spordihoones. Voistlusel osales 140 mangijat Eestist ja uks mangija oli ka Leedust.

Voistluse esikolmikud:

Tudrukud (2008 -2009)
T15

3 koht    Jevgenija Kutuzova

Tudrukud (2012-2013)
N11

1 koht    Arina Sokolova
2 koht    Anastassia Boglova

Tudrukud (2014 voi hiljem.)
N9

2 koht    Alina Potapova

Poisid (2008-2009)
M15

3 koht    Jelisei Reinol

Poisid (2012-2013)
M11

1 koht    Matvei Sotskov
2 koht    Marat Fjodorov
3 koht    Deniss Virk

Poisid (2014 voi hiljem)
M9

2 koht    Mihhail Lapsin